Pedro.jpg
Pedro, autor stránek a vedoucí kapely

DĚDKOVÉ Z KENTUCKY

BOBAN web.jpg
PF 2019 DzK.jpg
Přejeme všem svým kamarádům, fandům, fanynkám a příznivcům mnoho štěstí, zdraví a pohody na svých toulkách po celý rok 2019.
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
joška Z.jpg
S lítostí jsme přijali zprávu, že v neděli 30.prosince 2012 si náš kamarád Joška Šťastný, zvaný Igelit, zabalil svůj nebeskej bágl a vydal se na věčnej vandr za našima kamarádama, kteří na nás čekají na nebeským potlachu.
Joška stál u zrodu naší kapely Dědkové z Kentucky v roce 1987 a hrál s námi až do konce. Přes veškerou lítost, která jeho odchod provází, je obrovským zadostiučiněním dokázat hrát až do konce. A to Joška dokázal. Stoprocentně tak naplnil slova naší závěrečný písně "..zpívat chceme až do smrti nejdelší.."
Určitě nikdy nezapomeneme na jeho úžasný historky vyprávěný jen pro chlapský uši. Stejně jako na jeho oblibu vyprávění vtipů s komicky popletenou pointou, anebo historky, který jsme s ním zažili a který se vyprávějí jako legendy. Díky tomu, ale i pro jeho přehnanou muzikantskou sebekritiku, se sám stával terčem špičkování. Ale to jen svědčilo, že jsme ho v partě měli rádi. Bude nám chybět. Kdo jste ho znali vzpomeňte !

"Joško, přesto, že tvoje místo na slezinách už navždy zůstane prázdný, budeš dál pořád s námi. Drž nám místo u toho nebeskýho táboráku abysme se jednou mohli přidat a zase hrát a zpívat společně. Jinak to ani nemůže být; je to náš osud.
Nikdy na tebe nezapomenem stejně jako tvoji nejbližší, tvoje rodina.
Dědkové z Kentucky."
Také s námi hrávali
Jarda Jedlička Hombré
Jarda Jedlička Hombré
Pepík Starý Pepa
Pepík Starý Pepa
Petr Kavka Píďa
Petr Kavka Píďa
Martina Čiháková - Stará
Martina Čiháková - Stará
Vlasta Plos
Vlasta Plos
Pepa 1.jpg

Líbí se vám naše písničky?

ano (264 | 96%)
ne (3 | 1%)
neznáme je (8 | 3%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one